Działając kompleksowo pozwalamy racjonalnie gospodarować finansami naszych Klientów.

Świadczymy usługi w zakresie utrzymania czystości w obiektach użyteczności publicznej, w zakładach pracy, biurowcach i halach produkcyjnych.

Ponadto wykonujemy również usługi w zakresie pielęgnacji i konserwacji terenów zielonych.

Sprzątanie obiektów bez względu na rodzaj i stopień zanieczyszczenia prowadzimy w sposób profesjonalny, atestowanymi środkami z zastosowaniem maszyn czyszczących wysokiej jakości.

Kadra pracownicza jak i nadzór to doświadczeni i przeszkoleni fachowcy, funkcjonujący w branży od wielu lat. W przypadku wyboru naszej firmy jesteśmy otwarci na przejmowanie dotychczasowego personelu sprzątającego kontrahenta z zachowaniem przepisów kodeksu pracy.

  • polimeryzacja podłóg
  • sprzątanie poremontowe
  • pielęgnacja terenów zielonych
  •  odśnieżanie

sprzątanie Zielona góra, sprzątanie Żary, sprzątanie Nowa Sól, sprzątanie Słubice, sprzątanie Skwierzyna, Ochrona Gorzów wielkopolski, ochrona Międzyrzecz, ochrona Sulechów, ochrona Żagań

Agencja posiada status zakładu pracy chronionej, a firmy podejmujące z nami współpracę nabywają uprawnienia do obniżenia comiesięcznych, obowiązkowych wpłat na PFRON. Przedmiotowa ulga wynosi około 50% ceny netto usługi. Sprzątanie obiektów to usługa, którą świadczymy w następujących miastach: Bydgoszcz, Inowrocław, Zielona Góra, Łódź, Kutno oraz okolicach.
Stihl ZetorNacStiga Numatic Honda